لوله و اتصالات سه لایه upvc

لوله های سه لایه پی وی سی

لوله و اتصالات سه لایه upvc

لوله و اتصالات یو پی وی سی کاسپین پلیمر آبران

 

مهمترین دغدغه مدیران شرکت کاسپین پلیمر آبراهان در تولید لوله و اتصالات UPVC همانند سایر محصولات، کیفیت و رضایتمندی مشتریان می باشد.

قیمت لوله و اتصالات UPVC شرکت کاسپین پلیمر با توجه ویزگی های منحصر بفردی که از لحاظ ساختار فیزیکی و شیمیایی دارا می باشند دارای گستره کاربردی بسیاری وسیعی هستند که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

سیستم آبرسانی و فاضلاب شهری، آبرسانی و آبیاری تحت فشار، آبرسانی و فاضلاب ساختمان، هواکش ساختمان، تخلیه آب باران، جداره چاه، کشاورزی، انتقال کابل های برق و …

ویژگی های لوله و اتصالات کاسپین پلیمر :

 

 • مواد اولیه مرغوب و فرمولاسیون منحصر بفرد:

از آنجاییکه مواد UPVC از ترکیب مواد پلیمری PVC به اضافه افزودنی هایی مانند ضربه گیر ها (Impact Modifiers)، کاهش دهنده های سرعت اشتعال یا متعادل کننده های گرما (Heat Stabilizers )، پر کننده ها (Fillers )، کمک فرآیند ها (Processing Aids )، و روان کننده های داخلی و خارجی (Internal & External Lubricants ) ایجاد می شود. هر چند خمیر مایه آن PVC است لیکن خواص فیزیکی متفاوتی داشته و به آن ماده غیر پلاستیک یا UPVC اطلاق می شود.

قیمت لوله و اتصالات سه لایه upvc

به همین جهت علاوه بر اینکه کیفیت مواد اولیه PVC و افزودنی ها بسیار حائز اهمیت می باشد، فرمولاسیون و میزان افزودنی ها نیز از اهمیت چشمگیری برخوردار می باشد.

لوله و اتصالات سه لایه upvc

 

مهندسان با تجربه و دانش آموخته شرکت لوله و اتصالات کاسپین پلیمر آبراهان با مشورت مهندسان پلیمر داخلی و خارجی و همچنین تست لوله و اتصالات تولیدی با فرمولاسیون های متفاوت و همچنین آزمایش مواد اولیه گوناگون به فرمولاسیون منحصر به فردی جهت تولید لوله و اتصالات UPVC دست یافته اند که منجر به تولید محصولاتی با کیفیت و دوام قابل ملاحظه ای شده است. علاوه بر این کلیه محصولات UPVC شرکت کاسپین پلیمر دارای استاندارد ملی ایران نیز می باشند.

 

لوله و اتصالات سه لایه upvc

 • طراحی ویژه اتصالات UPVC:

یکی از شایع ترین خرابی های سیستم لوله کشی لوله های UPVC، آبدهی در محل اتصالات می باشد، مهندسان شرکت کاسپین پلیمر جهت به حداقل رساندن این مشکل علاوه بر اینکه جهت ساخت اتصالات فقط از مواد UPVC خالص بدون افزودنی استفاده می نمایند، طراحی ویژه ای جهت دستیابی به آب بندی حداکثری برای اتصالات در نظر گرفته اند.

 

 1. تعبیه شیار در قسمت داخلی دهانه اتصالات که باعث تجمع چسب در این ناحیه شده و همانند اورینگی به آب بندی بیشتر کمک می کند.

 2. تعبیه برآمدگی در قسمت بیرونی اتصالات که در هنگام ارتباط دو اتصال به یکدیگر به عنوان درپوش عمل کرده و علاوه بر اینکه مانع بیرون ریختن چسب می گردد، باعث آب بندی بیشتر در این محل می شود.

 3. روی تمام اتصالات فاضلابی شرکت کمربندی جهت استحکام بیشتر اتصالات تعبیه شده است که کمک شایانی به مقاومت در برابر فشار و ضربه می نماید.

  لوله و اتصالات سه لایه upvc

نمونه اتصال UPVC شرکت پلیمر آبراهان

 • تولید سفارشی:

وجود مهندسان با تجربه، خطوط تولید پیشرفته و به روز و پرسنل کارآزموده این امکان را برای شرکت لوله و اتصالات کاسپین پلیمر آبراهان فراهم آورده تا بتواند لوله های UPVC را بر اساس سایز، وزن و رنگ سفارشی برای مشتریان تولید نماید.

متقاضیان می توانند جهت سفارش لوله های با مشخصات مورد نظر خود با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایند .

صادرات محصولات UPVC شرکت به کشور های خاورمیانه بخش هایی از اروپا و آفریقا، نماد کیفیت برتر و دستیابی به استاندارد های جهانی در حوزه تولید لوله های پلیمری می باشد.

 

کاسپین پلیمر آبراهان – لوله های سه لایه UPVC آبراهان پلیمر

لوله و اتصالات سه لایه UPVC کاسپین پلمیر آبراهان

 

لوله و اتصالات سه لایه UPVC برای سیستم لوله کشی ونت، درین و تخلیه فاضلاب ساختمان های مسکونی و تجاری جهت مصارف زیر زمین و روی زمین مناسب هستند.

لوله های سه لایه UPVC کاسپین پلیمر علاوه بر گذراندن استاندارد های صنعتی و بین المللی تمام تست های واحد کنترل کیفی شرکت آبران پلیمر را نیز گذرانده اند.

لوله و اتصالات سه لایه UPVC آبراهان چیست؟

این لوله ها اساسا جز لوله های چند لایه قرار می گیرند که لایه داخلی و بیرونی آن همان UPVC مرسوم و لایه میانی آن از فوم تشکیل شده است.

در ساختار این لوله ها، لایه بیرونی و داخلی برای تحمل فشار طراحی شده اند، در حالیکه لایه فوم میانی سختی لوله و حفظ شکل آن زیر فشار را به عهده دارد. این لایه وزن کل لوله را کاهش می دهد و در نتیجه این لوله ها نسبت به لوله های UPVC وزن سبکتری دارند.

چرا لوله های سه لایه کاسپین پلیمر:

شکل سمت چپ لوله UPVC معمولی و میزان پخ شدگی آن را زیر فشار و شکل سمت راست لوله های سه لایه کاسپین پلیمر آبراهان را با همان میزان فشار و مقاومت در برابر پخ شدگی نشان می دهد.

به دلیل توانایی این لوله ها در جذب فشار، لوله های سه لایه بهترین گزینه برای سیستم های زهکشی مدفون در خاک که خاک فشار زیادی را به لوله اعمال می کند می باشند.

لوله های سه لایه به علت لایه میانی فوم که قابلیت جذب فشار را دارد می تواند لوله را در شرایط کاری بدون تنش نگه داشته و از تغییر شکل و پارگی لوله جلوگیری نماید و در نتیجه باعث طول عمر بسیار بیشتری برای لوله گردد.

مزیت ها و ویژگی های منحصر بفرد:

 • وزن سبک و استحکام: لوله های UPVC سه لایه ، علاوه بر اینکه در مقایسه با لوله های UPVC مرسوم دارای وزن کمتری هستند به دلیل ساختار چند لایه ای که دارند دارای استحکام بیشتری می باشند.

 • سازگاری و طیف گسترده: لوله های سه لایه از سایز 50 الی 160 میلیمتر تولید می گردند، نکته مهم اینکه این لوله ها با تمام تولیدات UPVC استاندارد در زمینه زه کشی و فاضلاب بازار ایران سازگاری دارند.

 • نصب آسان: نصب لوله های سه لایه بسیار آسان است، در حقیقت نصب این لوله ها مراقبت ویژه یا روش اجرایی خاصی ندارد، همچنین لایه فوم مرکزی این لوله ها برش ان را راحتتر می کند و شکنندگی و خورد شدگی لوله را کاهش می دهد.این لوله ها با اتصالات چسبی معمولی به یکدیگر متصل می شوند.

 • طول عمر بیشتر: به دلیل قابلیت جذب فشار توسط لایه میانی متشکل از فوم، لوله های سه لایه یزد پلیمر تحت شرایط کاری بدون تنش هستند و این باعث طول عمر بیشتر آن ها نسبت به لوله های UPVC معمولی می گردد.

 • کاهش نویز: به دلیل لایه فوم میانی که عایق موثر صوت می باشد این لوله ها قابلیت چشمگیری در زمینه کاهش نویز ناشی از انتقال مایعات داخل لوله را دارا هستند.

 • صرفه اقتصادی: سبکی لوله های سه لایه پلیمر باعث راحتی در نصب و حمل و نقل می گردد که تسریع در اجرای پروژه های مربوطه را در پی دارد که منتج به کاهش هزینه های مواد و نیروی انسانی در مقایسه با لوله های فولادی می گردد.

جدا از مزیت ها و ویژگی های منحصر به فرد ذکر شده در بالا، لوله های سه لایه دارای کلیه مزیت های لوله های UPVC مرسوم همانند: مقاومت در برابر خوردگی و مواد شیمیایی، عدم هدایت الکتریکی، شعله ور نشدن و دوستدار محیط زیست بودن را نیز دارا می باشند

 

Call Now Buttonتماس سریع (لمس کنید)