لوله و اتصالات فاضلاب

لوله و اتصالات فاضلاب

لوله و اتصالات فاضلاب

جدیدترین سیستم فاضلابی دنیاست که امروزه در تمام کشورهای صنعتی به کار گرفته می‌شود.لوله و اتصالات فاضلاب
سرعت عمل در نصب، کارایی بی نظیر و عمر طولانی این نوع محصول موجب آن شده است که در سرتاسر دنیا سیستم های فاضلابی سنتی (چدن) بتدریج جای خود را به این سیستم جدید بدهند.

لوله و اتصالات فاضلاب

 

لوله و اتصالات فاضلاب
سیستم پوشفیت به کار گرفته شده در این محصول، علاوه بر آنکه باعث سرعت و سهولت در نصب می‌شود، اثر نشستهای ساختمانی را خنثی می‌کند و مانع ار بروز نشتی می‌گردد. استفاده از نوعی PVC فشرده و مقاوم موجب استحکام هرچه بیشتر این محصول شده و عمر طولانی آن را تضمین می‌نماید.

قیمت لوله و اتصالات فاضلاب

در کنار این مزایا، سطوح صاف و صیقلی داخل لوله‌ ها ناهمواری سطحی را به صفر رسانده که در نتیجه جریان مواد فاضلابی با سهولت و سرعت انجام می‌پذیرد. همین امر مانع از تجمع پس ماند (ته مانده) فاضلابی و ایجاد رسوب کلسیمی می‌گردد و در نتیجه هرگز شاهد گرفتگی لوله نخواهید بود.

قیمت لوله و اتصالات فاضلاب

بهترین روش باز کردن توالت فرنگی استفاده از دستگاه تراکم هوا است زیرا کاسه توالت فرنگی حساسیت زیادی نسبت به شکستگی دارد.بهترین روش باز کردن گرفتگی چاه توالت ایرانی یا لوله فاضلاب هم دستگاه فنر لوله باز کنی است زیرا باعث جرم گیری مسیر هم می شود و اشیاء بین راه را به داخل چاه فاضلاب حرکت می دهد.
تشخیص گرفتگی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب

در مواردی که کشش آب به سختی و کندی انجام می شود، با پمپ کردن معمولی به طریق زیر می توان لوله را باز کرد

 

١- نحوه عمل به این شکل است که آب را در محل کاسه توالت ، دستشویی و یا کفشویی باز می کنیم و سپس پمپ را با فشار در محل قرار می دهیم فشار و نیروی وارده سبب متراکم شدن لاستیک پمپ به داخل سیفون و شتر گلو می شود و در نتیجه گرفتگی لوله بر طرف شده و هوای متراکم باعث رفع گرفتگی لوله فاضلاب می شود.

 

٢- تراکم هوا : اگر گرفتگی به خاطر وجود شئی خارجی یا سخت شدن فضولات باشد باید لوله را با دستگاه تراکم هوا باز کرد.

 

١- این دستگاه مخزنی دارد که با تلمبه زدن، هوا درون آن انباشته می شود و عقربه با حرکت روی صفحه مدرج ، مقدار هوا را نشان می دهد. با نگهداری دقیق و مطمئن دستگاه به طوری که خطر پس زدن و سانحه بوجود نیاید ، اهرم دستگاه را می کشیم و عمل پمپ کردن با تولید صدای شدیدی انجام و لوله بلافاصله باز می شود.

 

٢- اگر لازم باشد، عمل کمپرس هوا با دستگاه مذکور را چند بار انجام می دهیم تا لوله گرفته شده باز شود.

 

٣- با روان کردن آب به داخل لوله ها و مشاهده کشش سریع، باز شدن لوله آزمایش می شود. فنر زنی چنانچه به روش تراکم هوا نتوانیم لوله را باز کنیم ، روش فنر زنی را انجام می دهیم. فاصله مکان گرفتگی لوله با شتر گلو زیاد است و عمل فنر زنی با دستگاه مخصوصی انجام می شود . این دستگاه با برق کار می کند.لوله و اتصالات فاضلاب

 

فنر زنی برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب

قیمت لوله و اتصالات فاضلاب

چنانچه به روش تراکم هوا نتوانیم لوله را باز کنیم ، روش فنر زنی را انجام می دهیم. فاصله مکان گرفتگی لوله با شتر گلو زیاد است وعمل فنر زنی با دستگاه مخصوصی انجام می شود . این دستگاه با برق کار می کند.لوله و اتصالات فاضلاب

 

نوک فنر حدود ١٠٠ سانتیمتر تز و مستقیم و از جنس مقاوم است . قسمت اولیه پیچهای مخروطی در فنر ، سبب سردادن اشیا به جلو می شود.

 

١- این دستگاه با صدای وزوز و با چرخش فنر و بازی کردن آن به سمت جلو گرفتگی را باز می کند.

 

٢- با روان کردن آب با فشار شدید و کشش سریع آن ، عمل انجام شده را آزمایش می کنیم.

 

لوله و اتصالات فاضلاب

همواره این موضوع را مد نظر داشته باشید که برای اتصالات داخلی ساختمان و لوله کشی فاضلاب از مواد درجه یک استفاده کنید تا با گذشت زمان و عمر ساختمان لوله ها پوسیده نشود و ترکیدگی لوله فاضلاب یا ترک روی آن پیش نیاید که مجبور به کندن و زیر رو کردن ساختمان خواهید شد که هزینه ای بیشتر را در بر خواهد داشت.لوله و اتصالات فاضلاب

با تهیه مواد درجه یک و استاندارد میتوانید سیستم لوله کشی و فاضلاب ساختمان خود را ایمن کنید.در این راه میتوانید از شرکت کاسپین پلیمر آبراهان پیشگام در زمینه تولید محصولات پلیمری و پی وی سی و لوله و اتصالات آب آشامیدنی و سایر محصولات مشاوره و راهنمایی بگیرید.

Call Now Buttonتماس سریع (لمس کنید)